Pin It

Wakacje to okres wielu wyjazdów, wycieczek i podróży. Nie zawsze jednak finanse domowe wystarczają na zrealizowanie wakacyjnych planów. W takim momencie przychodzi rozwiązanie w postaci szybkiej pożyczki. Wielu zadowolonych klientów z szybkiego wsparcia kredytowego sprawia, że chwilówki cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Owszem, o kredyt możesz zabiegać w banku, ale to zajmie dużo więcej czasu, niż pozyskanie funduszy od instytucji pozabankowych. Obecnie coraz więcej osób stawia na szybkie pozyskanie pieniędzy, a to w przypadku banku nie jest łatwe. Wiąże się z zebraniem dość obszernej dokumentacji, poręczycieli i oczywiście, trzeba mieć zdolność kredytową wymaganą przez bank na określoną kwotę. Często jest tak, że wysokość zarobków, już na początku starań o kredyt w banku, wyklucza Cię jako jego klienta. Na korzyść instytucji pozabankowych przemawia to, iż nie potrzebujesz żadnych zaświadczeń z zakładu pracy, ani o zatrudnieniu, ani o wysokości dochodów.
W tym przypadku istotny jest fakt, abyś miał stałe źródło dochodu.

 

W celu otrzymania szybkiej pożyczki wszelkie kontakty możesz nawiązać drogą telefoniczną lub poprzez kontakt w sieci. Korzystając ze strony wybranej przez Ciebie instytucji, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest bardzo prosty i niewymagający. Po przesłaniu go do firmy otrzymasz akceptację. Proces przyznania pożyczki i przelania środków na konto zajmuje kilkanaście minut. O pożyczkę możesz wnioskować również w rozmowie telefonicznej (wygodna forma dla tych, którzy nie lubią wypełniać druków) udzielisz tylko odpowiedzi na zadane pytania, a kwestionariusz za Ciebie wypełnią pracownicy.

Pozostaje jeszcze jedna możliwość przesłania kwestionariusza i tą droga jest SMS. Reasumując, wypełnienie kwestionariusza, wysłanie, akceptacja i przelew na konto to czas około 15 minut. Szybszej obsługi klienta nigdzie nie znajdziesz. Listę firm, które udzielą Ci tak szybkich pożyczek znajdziesz na https://7chwilowki.pl/chwilowka-w-15-minut.

Warto zaznaczyć, że w przypadku wniosku o kolejną pożyczkę w tej samej instytucji pozabankowej nie musisz już wypełniać ponownie kwestionariusza, wystarczy zalogować się na stronie, wybrać sumę i okres, w którym wnioskujesz o gotówkę, wpisać kod SMS i wysłać nowy wniosek.

Maksymalna kwota o jaką możesz pożyczyć wynosi zazwyczaj 6 tysięcy, ale często zdarza się też, że potrzebujesz od zaraz tylko 500 zł. Przy założeniu, że oddasz te pieniądze w okresie 30 dni, prowizja jest niewielka. Taka forma szybkiej pożyczki stanowi doraźną pomoc dla potrzebujących, nie bez podstaw niektórzy taką pożyczkę nazywają pogotowiem finansowym. Szybko i sprawnie.

Wiele firm pozabankowych ułatwia sposób kredytowania i w razie konieczności oferuje możliwość przedłużenia spłaty o 7, 14, czy nawet 30 dni. Podstawowy termin spłaty zaciągniętego długu to 30 dni i kiedy potrzebujesz dodatkowego przedłużenia terminu, pamiętaj jednak o tym, aby
w odpowiednim czasie zgłosić to do instytucji, wobec której masz zobowiązania.


Szybką pożyczkę może uzyskać praktycznie każdy, kto ukończył 18 rok życia, czyli spełnia warunek dorosłości. To zobowiązuje. Przy szerokiej możliwości wyboru instytucji pozabankowych, to Ty dokonujesz wyboru i na Ciebie spada wszelka odpowiedzialność i ponoszenie konsekwencji. Zatem istotną sprawą w procesie pozyskiwania pożyczki jest jasno sprecyzowana umowa. Musi ona zawierać konkretne informacje dotyczące wysokości pożyczki, oprocentowania, konsekwencje wynikające z niespłacenia pożyczki w terminie i wszelkie aneksy dotyczące innych, możliwych sytuacji. Kiedy jesteś już u progu sfinalizowania umowy, warto ją jeszcze raz w spokoju przeczytać, zapoznać się z nią bardzo konkretnie i dokładnie. Sprawdzona firma pozabankowa, która okazała się godna Twojego zaufania i podpisałeś z nią umowę, na pewno Cię nie zawiedzie, a w przyszłości będziesz do niej wracał.

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x