Pin It

Dzisiaj drugi dzień cyklicznej imprezy "Lato z Węgorzem" organizowanej przez gminę Węgorzyno. Dzisiejsze obchody rozpoczęły się od wczesnych godzin porannych zawodami wędkarskimi, a to dopiero początek atrakcji.

W tej chwili ważą się losy drużyn startujących w "V Regatach Smoczych Łodzi o Puchar Perły 27 Jezior", mamy tam również drużynę z Reska. Własnie rozgrywa się druga tura regat.

O godz. 10, wystartowały zawody Nordic Walking w ramach Korony Polski, a punktualnie o godz. 15.00 odbędzie się oficjalne otwarcie "XX Lata z Węgorzem 2019".

Wieczorem kolejna dawka atrakcji, począwszy od godz. 19:30 koncert zespołu KOSZAU, następnie o godz. 20:45 wystąpi SARSA i  od godz.22:30 występ zespołu BIG CYC.

Szczegóły programu dostępne w naszym kalendarzu wydarzeń: http://resko24.pl/informator/nadchodzace-wydarzenia/79-lato-z-wegorzem-2019.html

Aktualizacja godz. 14.30

W "Regatach Smoczych Łodzi o Puchar Perły 27 Jezior" pierwsze miejsce zajęła drużyna gminy Łobez, drugie miejsce zajęła gmina Resko, trzecie miejsce zajęły drużyny "Akademia Piłkarzy Węgorzyno" i "Powiat Łobeski".

Resko24.pl

 

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x