Pin It

W dniu 24 lipca 2019 roku w Urzędzie Miejskim w Resku w obecności Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Pana Jarosława Rzepy została podpisana umowa o dofinansowanie zadania o nazwie „Modernizacja Stadionu Miejskiego w Resku” przez przedstawiciela Gminy Resko Burmistrza Reska Pana Arkadiusza Czerwińskiego.

Środki pozyskane z dotacji zostaną wykorzystane na dofinansowanie zakupu i montażu systemu nawadniania płyty boiska na Stadionie Miejskim w Resku (Ludowy Klub Sportowy „Mewa” Resko).

Modernizację posadzki pomieszczeń pawilonu sportowego na Stadionie Miejskim w Resku oraz częściowo koszt zakupu i instalacji systemu nawadniania murawy boiska na Stadionie Miejskim w Resku zostanie sfinansowany z środków własnych Gminy Resko.

 

umowa stadion1umowa stadion1

Resko24.pl/fot. Urząd Miejski w Resku

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x