Pin It

Jak już wcześniej informowaliśmy, wczoraj w godzinach wieczornych na osiedlowym parkingu spłonęły dwa samochody osobowe. Zabezpieczono ślady, policja czeka na opinie biegłych.

- Wczoraj o godz. 22.30 wpłynęło do nas zgłoszenie o pożarze dwóch samochodów w Resku przy ul. Rynek. Jeszcze nie mamy pisemnej opinii biegłego, na razie zostały wykonane oględziny spalonych pojazdów. Wszystko na to wskazuje, że było to celowe podpalenie. Policjanci nadal prowadzą postępowanie wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia - powiedziała Arleta Szwacińska, oficer prasowy Policji w Łobzie.

Jak nam się udało ustalić, na miejscu pożaru znaleziono butelki po benzynie. Wczoraj do późnych godzin nocnych, technicy policyjni zabezpieczali ślady.

Prawdopodobnie, celem podpalenia było srebrne Audi. Niestety stojące tuż obok auto (także Audi) również spłonęło. Być może spaleniu uległoby jeszcze jedno auto, ale w ostatniej chwili udało się nim wyjechać z parkingu.

Dzisiaj w godzinach porannych, policjanci przeprowadzili oględziny spalonych pojazdów. Zniszczenia samochodów są bardzo duże.

Pierwsze informacje podaliśmy w artykule: http://resko24.pl/aktualnosci/2712-resko-pozar-samochodow-na-parkingu-zdjecia-film.html

 

Resko24.pl

 

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x