Pin It

Dzisiaj (16.08) po godz. 13 kierująca samochodem osobowym wjechała w tył lawety. Autem podróżowały dwie kobiety z dwójką dzieci.

Wcześniej laweta została wezwana do osobowego Rover-a, kierujący tym autem miał problemy, aby wyjechać z leśnej drogi. W pewnym momencie, z niewiadomych jak dotąd przyczyn, kierująca osobowym Fordem z impetem uderzyła w tył stojącej na drodze lawety.

Uderzenie było na tyle silne, że w samochodzie uruchomiły się poduszki. Do zdarzenia doszło pomiędzy miejscowościami Prusim i Starogard, na na odcinku DW nr 152.

Autem podróżowały dwie kobiety z  dwójką dzieci - dzieci z matką trafiły do szpitala w Gryficach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, ich obrażenia były niegroźne.

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x