Pin It

Dziś (21.08.2019) około godz. 15.30, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Szczęśliwie nikt z uczestników zdarzenia nie potrzebował pomocy medycznej.

Scenariusz dzisiejszej kolizji jest już doskonale nam wszystkim znany, to nie pierwsze tego typu zdarzenie na tym skrzyżowaniu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący osobowym Volkswagenem wyjeżdżał z podporządkowanej ul. Szczecińskiej i wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym ul. Wojska Polskiego kierowcy Mercedesa.

Mercedes jechał od strony Płotów i uderzył w bok Volkswagena. Na drogę wylały się płyny eksploatacyjne jednego z pojazdów.

Podróżujący samochodami nie doznali żadnych obrażeń, na miejscu kolizji pojawiła się straż pożarna i policja. Na czas usuwania skutków kolizji wyznaczono objazdy.

 

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Arkadiusz
-6 # Arkadiusz 2019-08-22 08:26
Wie ktoś może co robi strażak/strażaczka pod maską VW?

Boi się, że przecięta/przetarta instalacja 12V po wgnieceniu drzwi puści napięcie na karoserię?
Zgłoś administratorowi
Dopierdator
+2 # Dopierdator 2019-08-22 08:42
Właściwie to przy każdym takim zdarzeniu odłączają aku, takie chyba maja procedury. Może niech jakiś strażak się wypowie :-)
Zgłoś administratorowi
Arkadiusz
+1 # Arkadiusz 2019-08-23 17:00
Faktycznie. Poszukałem, popytalem i jest tak jak piszesz. To standardowa procedura. Zdziwiło mnie bo przy kolizjach gdzie jest tylko policja takich rzeczy nikt nie robi...
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x