Pin It

Około godz. 17, na ul. Wojska Polskiego doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym.  Kierująca osobową Hondą wyjeżdżała z parkingu koło Urzędu Miejskiego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca osobową Hondą, mieszkanka Reska, wyjeżdżała z parkingu zajeżdżając drogę prawidłowo jadącemu motocykliście. Prawdopodobnie oślepiło ją słońce.

Motocyklista, mieszkaniec Worowa, jechał od strony Płotów i z impetem uderzył w przód osobowej Hondy Civic.

Na miejsce, oprócz zastępów straży pożarnej z OSP Resko i JRG Łobez, przyjechał zespół ratownictwa medycznego.Po zbadaniu uczestników uczestników zdarzenia, nikt nie został przetransportowany do szpitala.

Na czas prowadzonych czynności, policja zatrzymała ruch drogowy w miejscu zdarzenia.

Aktualizacja 07.09.2019 r.

Jak nas poinformowała Arleta Szwacińska, oficer prasowy KPP w Łobzie, mieszkaniec Worowa, nie posiadał uprawnień kat. A do prowadzenia motocykli. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł.

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x