Pin It

Około godz. 17, na ul. Wojska Polskiego doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym.  Kierująca osobową Hondą wyjeżdżała z parkingu koło Urzędu Miejskiego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca osobową Hondą, mieszkanka Reska, wyjeżdżała z parkingu zajeżdżając drogę prawidłowo jadącemu motocykliście. Prawdopodobnie oślepiło ją słońce.

Motocyklista, mieszkaniec Worowa, jechał od strony Płotów i z impetem uderzył w przód osobowej Hondy Civic.

Na miejsce, oprócz zastępów straży pożarnej z OSP Resko i JRG Łobez, przyjechał zespół ratownictwa medycznego.Po zbadaniu uczestników uczestników zdarzenia, nikt nie został przetransportowany do szpitala.

Na czas prowadzonych czynności, policja zatrzymała ruch drogowy w miejscu zdarzenia.

Aktualizacja 07.09.2019 r.

Jak nas poinformowała Arleta Szwacińska, oficer prasowy KPP w Łobzie, mieszkaniec Worowa, nie posiadał uprawnień kat. A do prowadzenia motocykli. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł.

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x