Pin It

1 kolejka nowego sezonu naszej Młodzieży w lidze. "WLJS" jest to druga najwyższa liga piłkarska juniorów w Polsce.  
W pierwszym mecz nasz zespół spotkał się z Mistrzem poprzedniego sezonu Chemik Police po bardzo wyrównanym meczu,nasza młodzież sprawiła miłą sensację graliśmy jak równy z równym co dało nam 1 pkt wynik meczu 2:2 choć w końcówce meczu mogliśmy strzelić bramkę na 3 - 2.

2 kolejka, stadion miejski w Resku.
Na Wolności 4b przybyła AP Kotwica Kołobrzeg. Tak to ta kotwica którą ma pierwszy zespół w 3 lidze, mecz rozpoczął się znakomicie dla Naszych chłopców po 30 minutach prowadziliśmy 2:0 dramat naszego zespołu rozpoczął się w 60 minucie w którym aż 4 naszych piłkarzy doznało kontuzji w których w dwóch przypadkach musiała interweniować służby medyczne oraz karetka pogotowia, po licznych zmianach oraz braku ogarnie w tej lidze musieliśmy uznać wyższość drużyny Kotwicy Kołobrzeg którą pokonała nas 2:4 mimo porażki widać ogromny potencjał naszego zespołu

3 kolejka to wyjazd na Arkońską 1, czyli do Arkonii Szczecin.
Mimo dużych braków kadrowych mecz rozpoczął się po naszej myśli już w 9 minucie prowadziliśmy 0:1 w pierwszej połowie mieliśmy jeszcze 3 dogodne sytuacje ,druga połowa już należała do gospodarzy u których było widać duże ogarnie w jednej z najwyższych lig młodzieżowych w Polsce prowadziliśmy do 75 minuty po indywidualnych naszych błędach ,gospodarze zdołali nam strzelić w 15 minut 3 bramki wynik końcowy 1:3 dla Arkonii.

Relacja ze spotkania Mewy Resko z Kotwicą Kołobrzeg w dn. 04.09.2019r.

Autor: Mariusz Kubień

Resko24.pl/LKS Mewa Resko

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x