Pin It

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu w roku szkolnym 2019/2020!

Nadleśnictwo Resko zaprasza grupy uczniów do wzięcia udziału w XIV edycji konkursu „Zbierając makulaturę chronisz lasy” w roku szkolnym 2019/2020. Jest to kontynuacja prowadzonej już od kilkunastu lat promocji selektywnej zbiórki odpadów i recyklingu. Ideą konkursu jest pobudzenie aktywności ekologicznej dzieci i młodzieży w wieku szkolnym w celu zwiększenia ilości odzyskiwanych surowców wtórnych z grupy makulatury. Przyczynia się to do racjonalnego wykorzystania drewna jako surowca pierwotnego dla papieru, a tym samym chroni lasy przed nieuzasadnioną eksploatacją w celu zaspokojenia potrzeb społeczeństwa.

Konkurs trwa od 1 września 2019 roku. Termin składania zgłoszeń (z fakturami ze skupu makulatury) mija z dniem zakończenia konkursu, czyli 20 maja 2020 roku. Szczegółowy regulamin konkursu do pobrania na dole strony.

 

Serdecznie zapraszamy!

MATERIAŁY DO POBRANIA
Regulamin konkursu "Zbierając makulaturę chronisz lasy" edycja XIV 2019/2020

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x