Pin It

Pomimo naszych wątpliwości, dzisiaj otrzymaliśmy zapewnienia, że monitoring miejski w Resku działa. Oprócz kamer na promenadzie.

Jak nas poinformował Arkadiusz Czerwiński, burmistrz Reska, monitoring jest sprawny i był już wielokrotnie wykorzystywany do ustalenia sprawców różnych zdarzeń. Chociażby do ustalenia sprawców zniszczeń na placu zabaw przy ul. Długiej, lub podczas potrącenia na pasach przy "Biedronce". W dalszej rozmowie usłyszeliśmy, że jak w każdej instalacji, czasami zdarzają się awarie. Do takiej awarii doszło podczas ostatnich burz, właśnie wtedy uszkodzeniu uległo zasilanie kamer na promenadzie. Awaria jeszcze nie została usunięta.

 

Jest jeszcze szansa, że nocnych "dewastatorów" uchwyciły kamery monitoringu Zespołu Szkół  (tam również dokonali zniszczeń) oraz kamery PSZOK przy oczyszczalni ścieków. Monitoring z tych miejsc zostanie sprawdzony. Wierzymy, że uda się ustalić sprawców i wyciągnąć odpowiednie konsekwencje.

Resko24.pl

 

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x