Pin It

Pierwsze interwencje straży pożarnej zaczęły się  przed godz. 20. Druhowie z OSP Resko i pogotowie energetyczne interweniowało w kilku lokalizacjach naszej gminy.

Pierwsza interwencja miała miejsce na odcinku drogi Łabuń Wielki - Modlimowo, tuż przy granicy z powiatem gryfickim. Przed miejscowością Dąbie leżało drzewo na drodze. W międzyczasie zadysponowano kolejne zastępy straży do drzew zalegających na drodze Łagiewniki - Lubień Górny oraz w samych Łagiewnikach. Przewracające się drzewa uszkodziły linie energetyczne.

Oprócz deszczu spadł również grad, ochłodziło się, około godz. 22 temperatura powietrza wynosiła tylko 8'C. Wiatr już się uspokoił, w oddali można zaobserwować pojedyncze wyładowania atmosferyczne.

Resko24.pl

 

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x