Pin It

W poniedziałek (16.09) kilka minut po godzinie 10:00 na drodze nr 151 pomiędzy miejscowościami Łobez - Węgorzyno doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego.
Dyżurny policji w Łobzie otrzymał zgłoszenie o przewróceniu się ciężarówki wraz z naczepą, która przewoziła zwierzęta.

Jak się okazało na miejscu, kierowca samochodu ciężarowego marki renault na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie jak wynika ze wstępnych ustaleń w wyniku nadmiernej prędkości doprowadził do przewrócenia pojazdu na lewy bok. 56 letni kierowca w wyniku tego zdarzenia odniósł obrażenia głowy i został przewieziony do szpitala.

W naczepie natomiast znajdowało się ponad 180 sztuk zwierząt hodowlanych (świń), które także ucierpiały.

Zwierzęta zostały wyciągnięte, a następnie przeładowane do drugiego transportu.

 

Droga na której doszło do zdarzenia była zamknięta. Utrudnienia trwały do godzin wieczornych. Policjanci aby usprawnić ruch kierowali kierowców na objazdy.

Resko24.pl/KPP Łobez

 

 

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x