Pin It

Funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Łobzie będąc poza służbą zatrzymał nietrzeźwego kierowcę, który jechał w centrum miasta.

Zastępca dyżurnego - st. asp. Sebastian Szyliński pełniący służbę w Policji od 25 lat widząc kierowcę samochodu marki volkswagen, którego tor jazdy wskazywał na podejrzenie, że kierowca może być nietrzeźwy natychmiast zareagował udając się za nim dając kierowcy znak aby się zatrzymał.

Kiedy 59 letni mężczyzna zatrzymał pojazd ten podszedł do niego i od razu wyczuł od niego silną woń alkoholu z ust. Zastępca dyżurnego uniemożliwił mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwał patroli Policji.

 

Jak się okazało po przyjeździe patrolu ruchu drogowego na miejsce, mężczyzna ten miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna za jazdę w stanie nietrzeźwości będzie odpowiadał przed łobeskim sądem.

Resko24.pl/KPP Łobez

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Arkadiusz
+4 # Arkadiusz 2019-09-18 22:29
W odróżnieniu od Kamila z TVN nie miał autopilota...
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x