Pin It

Trwa akcja gaszenia sadzy w kominie budynku wielorodzinnego. Ze względu na duże zadymienie pomieszczeń, ewakuowano mieszkańców.

Po godz. 19, zadysponowano druhów z OSP Resko do budynku na ul. Wojska Polskiego, przy Centrum Kultury. Zadymienie wewnątrz budynku było na tyle duże, że postanowiono ewakuować jego mieszkańców i rozpoczęto trudny proces gaszenia palącej się sadzy. Do akcji gaśniczej włączono również drabinę.

Właśnie rozpoczyna się sezon grzewczy, jest to okres w którym strażacy odnotowują zdecydowanie więcej zdarzeń podobnych do tego dzisiejszego.

Mieszkańcy będą mogli powrócić do swoich mieszkań, dopiero po ugaszeniu sadzy oraz dokładnym przewietrzeniu pomieszczeń.

 

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x