Pin It

W sobotę 28 września 2019 r. odbyły się już XVIII Wojewódzkie Igrzyska Sportowo - Rekreacyjne Ludowych Zespołów Sportowych. W tym roku igrzyska odbyły się w Resku.

Jak co roku, reprezentacje powiatów Województwa Zachodniopomorskiego mają możliwość rywalizacji ze sobą na płaszczyźnie sportowej, zarówno w konkurencjach indywidualnych jak i gier zespołowych. W tym roku do Reska na igrzyska LZS przyjechały ekipy z Białogardu, Dobrej, Łobza, Nowogardu, Pow. Koszalin, Reska i ZSCKR Bonin.

Konkurencje sportowe rozegrano w obiektach Zespołu Szkół w Resku przy ul. Wojska Polskiego, Buczka i Prusa. Drużyny mogły rywalizować m.in. w piłce siatkowej, piłce koszykowej, skoku w dal z miejsca, tenisie stołowym, wielozadaniowym torze przeszkód, strzelaniu z karabinka pneumatycznego czy przeciąganiu liny. Właśnie ta ostatnia konkurencja wzbudzała wiele pozytywnych emocji i wymagała dużego zaangażowania fizycznego, oczywiście drużyna z Reska zwyciężyła!

Reprezentacja Reska z dorobkiem 261 pkt. uplasowała się w klasyfikacji generalnej na 1 miejscu wyprzedzając tym samym drużynę z Białogardu - 227 pkt. i Pow. Koszalin - 205 pkt.

Poniżej punktacja w poszczególnych konkurencjach:

Relacja filmowa:

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x