Pin It

Przedstawicielka gminy Resko, mieszkanka Starogardu  Lidia Ewa Majewska również godnie zaprezentowała nasz region!  Tym razem reprezentantka gminy Resko wystartowała w Wolinie.

W trakcie "Biegu Wikinga" który odbył się 29 października, pani Lidia zajęła 1 miejsce w kategorii kobiet 50-59, oczywiście w Nordic Walking.

Nagrodę wręczył Łukasz Chyła, polski lekkoatleta - sprinter. Reprezentant SKLA Sopot. Olimpijczyk z Aten i Pekinu. Srebrny medalista mistrzostw Europy w sztafecie, finalista MŚ w sztafecie w 2001 i 2003. Mistrz Polski na 100 m.

Trasa o długości 5 km przebiegała ulicami Wolina, przez park i pola okalające miasto. Biegacze musieli pokonać tę trasę dwukrotnie, natomiast osoby, które zdecydują się na konkurencję Nordic Walking, pokonały ją tylko raz.

Gratulujemy sukcesów!

 

fot. W środku pani Lidia Majewska ze Starogardu.

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x