Pin It

W dniach 23 i 24 września rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych. W poniedziałek rywalizowali piłkarze z rocznika 2007-2009. Na boisku w Łobzie zaprezentowały się zespoły z Reska i Łobza.

Drużyny rozegrały po 2 mecze, systemem ,,każdy z każdym ‘’. Zwycięstwo w mistrzostwach odnieśli piłkarze z Reska. Mistrzowski zespól otrzymał puchar ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Łobzie oraz dyplomy mistrza powiatu. Chłopcy z Reska będą uczestniczyć w zawodach regionalnych. A oto i końcowa klasyfikacja:

Szkoła Podstawowa Resko, opiekun p. Darek Kęsy
Szkoła Podstawowa nr 2 Łobez
Szkoła Podstawowa nr 1 Łobez

We wtorek,24 września rywalizowali piłkarze z rocznika 2005-2006. Wystąpiły zespoły ze szkół: Szkoła Podstawowa Starogard, Szkoła Podstawowa Runowo i SP nr 3 Łobez. Również i młodzi piłkarze rozegrali po 2 spotkania systemem ,,każdy z każdym ‘’. Zdecydowane zwycięstwo w mistrzostwach odnieśli piłkarze ze SP nr 3 w Łobzie.

 

Wygrali wszystkie mecze. Mistrzowski zespół otrzymał puchar ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Łobzie oraz dyplomy mistrz powiatu. Chłopcy z łobeskiej ,,Trójki ‘’ będą reprezentować nasz powiat w zawodach regionalnych. A oto i końcowa klasyfikacja:

Szkoła Podstawowa nr 3 Łobez, opiekun p. Grzegorz Pawlak
Szkoła Podstawowa Runowo
Szkoła Podstawowa Starogard

Sędzią zawodów był p. Piotr Grochulski

Tekst i zdjęcia: Powiatlobeski.pl

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x