Pin It

Dnia 14.10.2019r. w Przedszkolu Miejskim w Resku , odbył się uroczysty poranek z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na uroczystości obecni byli wszyscy pracownicy przedszkola, przedstawiciele Rady Rodziców, Burmistrz Reska Pan Arkadiusz Czerwiński, Inspektor ds. Oświaty i Ochrony Zdrowia Pani Mariola Słodkowska, którzy skierowali wiele ciepłych i miłych słów kierunku pracowników przedszkola i dzieci. Dzień ten był okazją do wręczenia nagród uznania nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi. Nagrodę Burmistrza Reska otrzymała Dyrektor Przedszkola Pani Marzenna Knap i Pani Krystyna Kaczor.

Po części oficjalnej grupa Ķłapouszków i Żabek zaprezentowała program artystyczny przygotowany przez Panią Krystynę Kaczor, Panią Karolinę Celińską, Panią Aleksandrę Ciszewską. Wychowankowie przedszkola pragną złożyć życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom placówki, najserdeczniejsze życzenia: wielu sukcesów w życiu zawodowym, osobistym, pomyślności w zdobywaniu nowych doświadczeń, wytrwałości, oraz satysfakcji z pełnionej funkcji.

Pani Dyrektor, pracownicy przedszkola dziękują Radzie Rodziców oraz dzieciom za miłą niespodziankę - "Makietę z laurkami" wykonanymi przez wychowanków, która już od samego rana witała wszystkich wchodzących do przedszkola życzeniami "Miłego Dnia".

 

Resko24.pl/Przedszkole Miejskie w Resku

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x