Pin It

Czekoladowy Autobus to jedyny autobus w Polsce, w którym dzieci przenoszą się w czekoladowy świat. Powstał z myślą by odwiedzić każde dziecko, zarówno z większych miast jak również do małych miejscowości.

To wspaniały pomysł na zabawę, edukację oraz czekoladową integrację. Pozwala poznać historie czekolady, techniki jej przygotowania oraz wykorzystania.

28 października 2019r. w warsztatach czekoladowych wzięły udział dzieci z Przedszkola Miejskiego w Resku. W trakcie spotkania poznały właściwości czekolady oraz jej nieograniczone możliwości.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem słuchały historii czekolady, a także miały możliwość samodzielnie przygotować słodkości.

 

Na koniec każde z dzieci otrzymało dyplom: "Mistrza Czekolady”, a swoje czekoladowe wyroby zabrało ze sobą. Zajęcia były wyjątkowe i sprawiły ogromną radość naszym przedszkolakom.

Resko24.pl/tekst i zdjęcia: Urząd Miejski Resko

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x