Pin It

Ludowy Klub Sportowy Mewa Resko składa serdeczne podziękowania dla Pana Czesława Frosta, Kawalera Orderu Uśmiechu oraz Prezesa Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Ruchową i z Autyzmem w Resku za podarowanie naszemu klubowi osobowego busa🚌.

Ta wspaniała darowizna będzie wspomagać młodych sportowców w rozwijaniu swoich pasji i talentów sportowych.🥇Bus będzie służył do transportu zawodników wszystkich sekcji sportowych Mewy Resko, zarówno sekcji piłkarskiej⚽ na wszystkich poziomach, jak i sekcji tenisa stołowego🏓.

Wsparcie, jakiego udzieliło nam Stowarzyszenie, to dla nas wielka radość, możliwość działania i rozwijania kolejnych inicjatyw i pomysłów. W imieniu zawodników i zarządu LKS Mewa Resko jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym Panie Czesławie 😘

LKS Mewa Resko

 

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x