Pin It

Ludowy Klub Sportowy Mewa Resko składa serdeczne podziękowania dla Pana Czesława Frosta, Kawalera Orderu Uśmiechu oraz Prezesa Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Ruchową i z Autyzmem w Resku za podarowanie naszemu klubowi osobowego busa🚌.

Ta wspaniała darowizna będzie wspomagać młodych sportowców w rozwijaniu swoich pasji i talentów sportowych.🥇Bus będzie służył do transportu zawodników wszystkich sekcji sportowych Mewy Resko, zarówno sekcji piłkarskiej⚽ na wszystkich poziomach, jak i sekcji tenisa stołowego🏓.

Wsparcie, jakiego udzieliło nam Stowarzyszenie, to dla nas wielka radość, możliwość działania i rozwijania kolejnych inicjatyw i pomysłów. W imieniu zawodników i zarządu LKS Mewa Resko jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym Panie Czesławie 😘

LKS Mewa Resko

 

 

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x