Pin It

13.10.19 r. Mewa Resko - SCRS Barlinek

Od pierwszego gwizdka to Mewa Resko była drużyną która narzucała swoje tempo ,goście z Barlinka mimo dobrej gry Mewy wyszli na prowadzenie po stałym fragmencie gry mimo tego zawodnicy Mewy dalej prowadzili grę.Druga połowa już należała zdecydowanie dla zawodników Mewy Resko którzy zdobyli 3 bramki goście w drugiej połowie odpowiedzieli jednym trafieniem

Wynik końcowy 3:2 dla Mewy Resko

17:10.19 r. Wyjazd do Szczecina. Mewa Resko podejmowała tamtejszą Stal Szczecin

Jak się okazało to znów był mecz Juniorów Mewy Resko od pierwszego gwizdka Mewa Była zespołem lepszym już w 8 minucie meczu Mewa objęła prowadzenie wynik do przerwy 0-3 dla Mewy .Druga połowa już była bardziej wyrównana gospodarze zdołali strzelić 3 bramki , oraz Mewa dopisała 3 trafienia z przebiegu całego spotkania , juniorzy Mewy Resko byli zespołem przeważającym , i zasłużenie zapisali na swoje konto kolejne 3 pkt

Wynik Końcowy 3:6 dla Mewy Resko

 

23.10.2019 r. Wyjazd do Goleniowa. Kolejnym rywalem Mewy Resko była Ina Goleniów

Początek meczu był bardzo wyrównany do 20 minuty
W której Mewa Resko wyszła na prowadzenie 0:1.Mecz mógł się podobać duża ładnych akcji , wola walki oraz charakter naszych zawodników doprowadził do kolejnych trafień naszego zespołu, w pierwszej połowie prowadziliśmy 0:3 druga połowa też była prowadzona pod dyktando Mewy Resko która zdobyła jeszcze dwie bramki ,gospodarze w końcówce meczu zdołali zdobyć 1 bramkę

Wynik końcowy 1:5 dla Mewy Resko

25.10.19 r. Wyjazd do Szczecin
Mewa podejmowała tamtejszą Pogoń Prawobrzeże Szczecin

Mecz stał na bardzo wysokim poziomie ,dużo akcji z jednej i drugiej strony pierwsza połowa była bardzo wyrównana wynik do przerwy 0:0 .W drugiej części drużyna gospodarzy miała więcej sytuacji podbramkowych ,ale nasz zespół walczył do końca udowodniliśmy to w 90 minucie spotkania po bramce naszego Kapitana Piotra Wiktorowicza Mewa wyszła na prowadzenie a zarazem wygrała tę spotkanie

Wynik końcowy 0:1 dla Mewy Resko

27.10.19 r. Do Reska zawitał Salos Szczecin

Nikt się nie spodziewał takiego spotkania ponieważ wszyscy szanujący się kibice w naszym Województwie znają markę Salos Szczecin
Już pierwsze minuty pokazały że Mewa chce wygrać tę spotkanie i tak się stało, w akacjach ofensywnych byliśmy nieomylni w tym dniu w pierwszej połowie trafiliśmy 3 razy do przerwy 3:0 dla Mewy Resko druga połowa także należała do naszych zawodników którzy trafili również 3 razy tracący jedną bramkę

Wynik końcowy 6:1

Śmiało można powiedzieć że ten wynik to mała i miła sensacja !!!

LKS Mewa Resko

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x