Pin It

Dziś, 4 listopada około godz. 10, na odcinku DW152 Resko - Płoty, kierująca osobowym BMW zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Kobieta została przetransportowana do szpitala w Gryficach.

Do zdarzenia doszło na wysokości miejscowości Czarne, gm. Płoty. Jak wynika z pierwszych informacji, na drogę wbiegła sarna, kobieta próbując ominąć zwierzę uderzyła w przydrożne drzewo. Kierująca pojazdem była przytomna, wyszła z samochodu o własnych siłach. Doznała urazów kończyny dolnej, została przetransportowana do szpitala w Gryficach.

Na czas akcji ratowniczej, droga do Płotów była zamknięta. Na miejscu pracowały dwa zastępy z JRG Łobez, jeden zastęp z OSP Resko, policja i zespół ratownictwa medycznego.

Droga jest już przejezdna.

 

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x