Pin It

Październik to miesiąc, w którym w wielu miejscowościach w Polsce obchodzony jest ,,Dzień Seniora”. To wspaniała okazja aby spotkać się w gronie ludzi, którzy wiele przeżyli i niezmiennie mają wiele do przekazania kolejnym pokoleniom.

26 października w Centrum Kultury w Resku odbyły się uroczystości z okazji tego pięknego święta. Wspólne świętowanie rozpoczęło się złożeniem życzeń przez Przewodniczącą KERiI w Resku p. Ludmiłę Porębską wszystkim zaproszonym Seniorom. Następnie piękny program artystyczny zaprezentowała młodzież z Zespołu Szkół w Resku przygotowana przez p. Alicję Powchowicz. Gromkimi brawami seniorzy podziękowali młodym artystom za występ.

W ten szczególny dzień nie zabrakło oczywiście wielu serdecznych życzeń i kwiatów dla Seniorów od zaproszonych gości. I tak kolejno głos zabrali: Burmistrz Reska p. Arkadiusz Czerwiński, Starosta Powiatu Łobeskiego p. Renata Kulik, Przewodnicząca K.E.RiI z Łobza p. Teresa Smolich, radny Rady Powiatu p. Andrzej Gradus, przewodnicząca Stowarzyszenia ,,ARKA” p. Ryszarda Podsadna, oraz ks. Dariusz Pauk. Pan Burmistrz wręczył wiązankę kwiatów honorowemu gościowi p. Halinie Pokora-Leszczyk w dowód uznania za wieloletnie członkostwo w Kole Emerytów.

 

Po części oficjalnej Przewodnicząca Koła p. Ludmiła Porębska serdecznie podziękowała wszystkim członkiniom za przygotowanie wyśmienitego poczęstunku, a zaproszonym gościom za przybycie i współpracę, zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy przy wesołych rytmach zespołu muzycznego.

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x