Pin It

Dzięki świetnej dyspozycji oraz wielkiej pracy na treningach nasza lokalna drużyna znalazła się na pierwszym miejscu równo z drużyną MSZS Świdwin. To pierwsza taka wysoka lokata od 6 lat.

Wygrane wysoko mecze w Dębnie oraz Szczecinie (oba po 10-0) oraz jedna porażka w sezonie (Świdwin musiał wesprzeć się profesjonalnym zawodnikiem żeby dać radę naszej paczce) zaowocowały wysoką punktacją na tabeli po 4 kolejce V wojewódzkiej ligi tenisa stołowego.

- Mamy nadzieję na awans. Dzięki dobremu zgraniu naszej drużyny oraz ciężkiej pracy na treningach jak i poza nimi jesteśmy w szczytowej formie i daje to świetne rezultaty. – Mówi trener i prowadzący drużyny Dariusz Znajewski

Dopiero w marcu 2020 kończy się cały sezon, ale jeśli teraz STS Mewa Resko zaliczy jeszcze 3 zwycięstwa (z UKS chrobry Międzyzdroje oraz III UKS Champion Police, następny mecz w grudniu z II ZTTS Złocieniec) to do drugiej rundy wystartujemy z najwyższego miejsca i będzie nam łatwiej te miejsce utrzymać, niż odrabiać straty punktów. 

Reskowski skład drużyny tenisowej

Romuald Lewandowski – kapitan
Dariusz Znajewski – trener
Wojtek Kuc
Paweł Piekarski
Marcel Góra
Szymon Dziewiór

Warto wspomnieć, że dwóch naszych zawodników to dopiero adepci (Szymon 13 Marcel 12 lat) a już rozgrywają mecze z dużo starszymi zawodnikami, a także dokładają swoją część w sukces sekcji Reskowskiej.

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x