Pin It

Dzięki świetnej dyspozycji oraz wielkiej pracy na treningach nasza lokalna drużyna znalazła się na pierwszym miejscu równo z drużyną MSZS Świdwin. To pierwsza taka wysoka lokata od 6 lat.

Wygrane wysoko mecze w Dębnie oraz Szczecinie (oba po 10-0) oraz jedna porażka w sezonie (Świdwin musiał wesprzeć się profesjonalnym zawodnikiem żeby dać radę naszej paczce) zaowocowały wysoką punktacją na tabeli po 4 kolejce V wojewódzkiej ligi tenisa stołowego.

- Mamy nadzieję na awans. Dzięki dobremu zgraniu naszej drużyny oraz ciężkiej pracy na treningach jak i poza nimi jesteśmy w szczytowej formie i daje to świetne rezultaty. – Mówi trener i prowadzący drużyny Dariusz Znajewski

Dopiero w marcu 2020 kończy się cały sezon, ale jeśli teraz STS Mewa Resko zaliczy jeszcze 3 zwycięstwa (z UKS chrobry Międzyzdroje oraz III UKS Champion Police, następny mecz w grudniu z II ZTTS Złocieniec) to do drugiej rundy wystartujemy z najwyższego miejsca i będzie nam łatwiej te miejsce utrzymać, niż odrabiać straty punktów. 

Reskowski skład drużyny tenisowej

Romuald Lewandowski – kapitan
Dariusz Znajewski – trener
Wojtek Kuc
Paweł Piekarski
Marcel Góra
Szymon Dziewiór

Warto wspomnieć, że dwóch naszych zawodników to dopiero adepci (Szymon 13 Marcel 12 lat) a już rozgrywają mecze z dużo starszymi zawodnikami, a także dokładają swoją część w sukces sekcji Reskowskiej.

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x