Pin It

Już od kilku dni na płycie stadionu miejskiego w Resku trwają prace ziemne. Właśnie rozpoczął się I etap prac instalacyjnych systemu zraszaczy na boisku.

W tej chwili ekipa instalacyjna układa rury. Cały projekt podzielony jest na dwa etapy inwestycyjne, montaż pozostałych elementów oraz uruchomienie instalacji nastąpi wiosną przyszłego roku.

Jak nas poinformował Łukasz Sobis, inspektor d/s zamówień publicznych i przetargów w Urzędzie Miejskim w Resku - pierwszy etap prac został dofinansowany przez Urząd Marszałkowski w ramach programu zakładającego modernizację infrastruktury sportowej i pochłonie on kwotę 35 tys. złotych.

Cały projekt zamknie się w kwocie ponad 71 tys. złotych. Gmina Resko poniesie 50 procent kosztów całej inwestycji.

 

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x