Pin It

W dniach 1-2 grudnia w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Czwartków Lekkoatletycznych. Dwoje uczniów z naszej szkoły dostało powołanie na reprezentowanie naszego powiatu w tej imprezie.

Maria Habrych na 300 m oraz Tomasz Pochwała również na 300 m. Marysia uplasowała się na ok 10 pozycji uzyskując dobry czas 50,14 s. Wielki sukces osiągnął Tomasz Pochwała, który zrewanżował się za zdobycie w czerwcu tytułu wice - mistrza Polski w Łodzi, zdobywając złoty medal wynikiem życiowym 45,37.

Jest to nasz pierwszy złoty medal dla gminy Resko w lekkoatletyce. Bardzo gratulujemy i życzymy wielkich sukcesów na stadionach lekkoatletycznych.

Trenerzy: Justyna Grankowska i Arkadiusz Majewski

 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x