Pin It

W Naszej Gminie od 22 października do 22 listopada br. dzieci uczęszczające do placówek oświatowych na terenie Gminy Resko brały udział w charytatywnej akcji „Wielka Paka dla Zwierzaka”, której organizatorem był Burmistrz Reska. 3 grudnia 2019r. zostały wręczone dyplomy za zajęcie pierwszych miejsc oraz wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Za zajęcie I miejsca nagrodzono:

Grupę „ŻABKI” z Przedszkola Miejskiego im. Kubusia Puchatka w Resku - na poziomie grup przedszkolnych,
Klasę II C ze Szkoły Podstawowej im. mjr. H. Sucharskiego w Resku – na poziomie klas I – III,
Klasę VA ze Szkoły Podstawowej im. mjr. H. Sucharskiego w Resku – na poziomie klas IV – VIII.

Za zajęcie II miejsca wyróżniono:

Punkt Przedszkolny w Starogardzie – na poziomie grup przedszkolnych,
Klasę II B ze Szkoły Podstawowej im. mjr. H. Sucharskiego w Resku – na poziomie klas I – III,
Klasę V ze Szkoły Podstawowej im. I. Sendlerowej w Starogardzie – na poziomie klas IV – VIII.

Dla I miejsc Burmistrz Reska sfinansuje zakup biletów do sali wspinaczkowej, parku trampolin, kina lub na basen. Wyróżnione klasy oraz punkt przedszkolny otrzymały słodką nagrodę pocieszenia.

Zebrana karma zostanie przeznaczona dla bezdomnych kotków i porzuconych piesków z Naszej Gminy oraz na Schronisko w Sosnowicach, do którego trafiają nasze zwierzęta. Dziękujemy za okazaną wrażliwość, udzieloną pomoc oraz postawę godną naśladowania.

Resko24.pl/tekst i zdjęcia: Urząd Miejski w Resku

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x