Pin It

7 grudnia w Koszalinie odbył się Turniejessa - z miłości do siatkówki, którego organizatorkami były siatkarki ESSA Koszalin.

Drużyna Janeczek po 11 godzinach rozgrywek i 6 rozegranych meczach zajęła 3 miejsce w turnieju i wróciła do domu z brązowymi medalami. Nasze siatkarki z Reska przegrały jedynie dwa mecze jak się okazało później z drużynami, które zajęły pierwsze i drugie miejsce w turnieju.

W zawodach wystartowało 12 zespołów z Gdańska, Szczecina, Reska, Koszalina, Poznania, Słupska, Drezdenka i Szczecinka.

Janeczko wystąpiły w składzie: Justyna Grankowska, Maria Kusiewicz, Małgorzata Kaczorowska, Anna Bodys, Anna Wawrzyniak, Roksana Wróbel, Sandra Mańkowska, Marta Perużyńska, Sylwia Witaszek.

Przy okazji turnieju nie można pominąć kibiców, którzy byli razem z naszymi siatkarkami w Koszalinie. Ich doping było słychać na całej hali dzięki dużemu rogowi myśliwskiemu, którym na przemian z przyśpiewkami wspierali siatkarki.

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1.Positive Team Gdańsk
2. Lux Medica Szczecin
3. Janeczki Resko
4. Czarne Owce Gdańsk
5. MKS Koszalin
6. Do Garów Poznań
7. Energa Czarni Słupsk I
8. Merida Gdańsk
9. Autokam Drezdenko
10. ESSA Koszalin
11. Energa Czarni Słupsk II
12. Gryf Szczecinek

 

Resko24.pl/fot. Janeczki Resko

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x