Pin It

Wczoraj wieczorem, Mikołaj i jego dwie urocze śnieżynki Ala i Laura odwiedzili wszystkie dzieci z Policka, gm. Resko. Ta wspaniała tradycja, może nawet nieco magiczna, trwa już kilka lat.

- Dobry wieczór, czy zastałem grzeczne dzieci które wysłały do mnie list? Mam dla Was prezenty - mówił wczoraj Mikołaj odwiedzając dzieci.

Już od kilku dni towarzyszy nam szczególny świąteczny nastrój. Wizyta Mikołaja i uroczych Śnieżynek, na pewno była wspaniałym dopełnieniem tej świątecznej atmosfery. Świąteczne upominki wręczone przez samego Mikołaja, nawet u tych nieco starszych dzieci wzbudzały zachwyt.

Oprócz tradycyjnych prezentów, Mikołaj w każdym domu zostawiał odrobinę "złocistego pyłu" o magicznych właściwościach. Jak tłumaczył Mikołaj, obsypując "złocistym pyłem" swoje choinki każdemu spełnią się wszystkie świąteczne marzenia. 

Korzystając z okazji pragniemy życzyć Państwu z całego serduszka Zdrowych, Wesołych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Szczęśliwego Nowego Roku.

Trzymajcie się ciepło - pa, pa!

Wasz Mikołaj i śnieżynki Ala i Laura.

Tegoroczna Akcja wręczania świątecznych upominków dzieciom nie mogłaby się odbyć bez zaangażowania sołectwa Policko, radnego Andrzeja Nowaka, Renaty Roszyk oraz wyraźnego wsparcia Rady Miejskiej w Resku - za co serdecznie dziękujemy.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x