Pin It

Po raz kolejny mieszkaniec sołectwa Prusim, Piotr Romanowicz zajął pierwsze miejsce w konkurencji NordicWalking. Tym razem w ramach XI Biegu Sylwestrowego w Koszalinie.

Warto dodać, że Piotr Romanowicz jest instruktorem NordicWalking. Zainteresowani mieszkańcy gminy Resko i nie tylko, mogą skorzystać z cennych wskazówek instruktora, na temat prawidłowej techniki marszu.

11. Koszaliński Bieg Sylwestrowy odbył się w sobotę 28 grudnia. Uczestnicy biegu głównego rywalizowali na dystansie 5 kilometrów, z kolei uczestnicy marszu nordic walking mieli do pokonania dystans 3 kilometrów. Zorganizowano również bieg rodzinny na dystansie 400 metrów.

 

Resko24.pl

 

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x