Pin It

Stowarzyszenie na Recz Pomocy Rodzinie „Arka” z Reska podtrzymując coroczną tradycję „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem” po raz XIX zorganizowało akcję przekazania prezentów świątecznych dla potrzebujących mieszkańców gminy Resko.

W tym roku 21 grudnia 2019r. Mikołaj ze śnieżynkami udał się bezpośrednio do domów dzieci i samotnych osób i tam podarował im miłe prezenty-niespodzianki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy swoją cząstkę serca oddali dzieciom i osobom potrzebującym, przekazując środki na przygotowanie świątecznych paczek.

 

W tym samym dniu, podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego i I Gminnej Wigilii stanęło również stoisko Stowarzyszenia, gdzie można było zakupić świąteczne ciasto, pierogi, sianko i jemiołę oraz wziąć udział w loterii i zakręcić kołem fortuny. Zebrane środki oczywiście zostaną przeznaczone na ten sam cel, czyli na rzecz pomocy potrzebującym rodzinom.

Zarząd Stowarzyszenia „Arka”

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x