Pin It

O północy z wtorku na środę powitaliśmy nowy, 2020 rok, minął czas toastów, życzeń, podsumowań i postanowień. Część mieszkańców bawiła się w lokalach, inni z najbliższymi i przyjaciółmi na tak zwanych prywatkach.

Tradycyjnie wystrzeliły korki szampanów, popłynęły toasty, wzajemne życzenia. To był nieodłączny element sylwestrowych zabaw, bez względu na to, czy odbywały się w rynkach miast, lokalach czy prywatnych domach. W Resku, choć nie było zorganizowanej, plenerowej imprezy, część mieszkańców gromadziło się spontanicznie na rynku miejskim, aby wspólnie świętować i podziwiać pokaz fajerwerków.

Jak wspominają nasi Czytelnicy, kiedyś mieszkańcy Reska bardzo licznie gromadzili się w centrum miasta, aby wspólnie powitać Nowy Rok. Teraz z roku na rok obserwujemy, że coraz mniej osób pojawia się przy ratuszu w Resku, wczoraj była to dosłownie garstka ludzi.

 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x