Pin It

Już ponad 2 tygodnie trwa układanie herbu miasta przy ul. Jedności Narodowej w Resku. Kamienna mozaika powstaje przy zejściu do rzeki Regi.

Wspomniana inwestycja wchodzi w zakres prac związanych z projektem "Przebudowa oraz rozbudowa ulicy Parkowej w miejscowości Resko wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem przy zejściu do rz. Rega". Więcej informacji o projekcie: http://www.resko24.pl/aktualnosci/2897-przebudowa-zejscia-przy-ul-parkowej-zbliza-sie-ku-koncowi.html

Wielka kamienna układanka już coraz bardziej przypomina herb Reska. W tej chwili trwa układanie kostki wokół wielkich, kamiennych listków - które powstały w jednym z lokalnych zakładów kamieniarskich w Resku.

Jest to bardzo czasochłonne zajęcie, w przypadku tak skomplikowanego kształtu, praktycznie każda kamienna kostka wymaga indywidualnego dopasowania. Czekamy na efekt końcowy.

Resko24.pl, foto: Resko24,pl i Tadeusz Grzelak

 

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Arkadiusz
-4 # Arkadiusz 2020-01-17 19:20
Wizerunkowo bardzo fajny pomysł, choć z pewnością znacznie podnoszący wartość inwestycji. Jeden plus - ta promocja będzie trwała (chyba, ze najdą się debile wyciągający bruk z ulicy).
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x