Pin It

WiK Resko informuje o kolejnej, tym razem planowanej, przerwie w dostawie wody. Powodem tego wyłączenia jest obecnie realizowany remont ul. Sportowej.

Spółka „ Wodociągi i Kanalizacje" w Resku informuje, że w dniu 20.01.2020 r. od godz. 8.00 - 16.00 w miejscowości Resko ulica: Woj. Polskiego od bud. nr 2 do bud. nr 7 i bud. nr 72 i 73, Sportowa, Kopernika, Olsztyńska bud. nr 3 i 4, oraz Kościuszki bud nr 14 c wystąpi przerwa w dostawie wody

Powstałe utrudnienia związane są z remontem istniejącej sieci wodociągowej. Zwracamy się z prośbą do mieszkańców o wcześniejsze zabezpieczenie się w wodę. Przepraszamy za powstałe utrudnienia.

 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Arkadiusz
-3 # Arkadiusz 2020-01-17 19:22
Gorsze czeka nas jak zabiorą się za remont Jedności narodowej. Dwa wielkie osiedla pozostaną bez wody...
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x