Pin It

Około godz. 15 doszło do kolizji dwóch pojazdów u zbiegu ulic Żeromskiego i Jedności Narodowej w Resku. Sprawca zaczął uciekać z miejsca zdarzenia, kilka kilometrów dalej przedachował.

- Skrzyżowanie ul. Żeromskiego i Jedności Narodowej, kierujący samochodem osobowym marki Audi, 39-letni mieszkaniec gminy Radowo Małe, uderzył w Volkswagena Polo. Po kolizji zaczął uciekać z miejsca zdarzenia, przed Starogardem przedachował. Kierowca był nietrzeźwy, miał ponad 2 promile w wydychanym powietrzu, nie doznał żadnych obrażeń. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia - poinformowała nas Arleta Szwacińska, rzecznik KPP w Łobzie.

Kierujący Audi dachował na drodze wojewódzkiej nr 152, odcinek Resko - Starogard, podróżował sam.

Na miejscu oprócz policji pracował jeden zastęp z OSP Resko.

 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x