Pin It

 „Dziś dla Babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenkę śpiewa wnusia”

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu.

Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniach 20-24 stycznia odbyły się uroczyste spotkania z okazji „Dnia Babci i Dziadka”, które stały się tradycją w naszym przedszkolu. Nauczycielki oraz pani Dyrektor witały ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Starszaki zaprezentowały Jasełka.

W przepięknej scenografii oraz atmosferze mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem zaprezentowali się recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc . Nie jednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami.

Dopełnieniem uroczystych spotkań był słodki poczęstunek. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków jak w tych dniach. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w uświęcenie tej uroczystości.

K.K.

 

Resko24.pl/Przedszkole Miejskie w Resku

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x