Pin It

 „Dziś dla Babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenkę śpiewa wnusia”

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu.

Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniach 20-24 stycznia odbyły się uroczyste spotkania z okazji „Dnia Babci i Dziadka”, które stały się tradycją w naszym przedszkolu. Nauczycielki oraz pani Dyrektor witały ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Starszaki zaprezentowały Jasełka.

W przepięknej scenografii oraz atmosferze mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem zaprezentowali się recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc . Nie jednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami.

Dopełnieniem uroczystych spotkań był słodki poczęstunek. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków jak w tych dniach. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w uświęcenie tej uroczystości.

K.K.

 

Resko24.pl/Przedszkole Miejskie w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x