Pin It

Stalowy wiadukt został zdemontowany z kamiennych podpór. Jeżeli ktoś się zastanawia dlaczego i czy w ogóle jeszcze tam powróci, chcemy uspokoić, że jest to sytuacja tymczasowa.

Nadal trwa gruntowny remont ul. Sportowej w Resku.  W związku z tym wiadukt został zdemontowany, aby można było przeprowadzić jego kompleksową renowację. Stalowa konstrukcja zostanie gruntownie oczyszczona i zabezpieczona profesjonalnymi farbami antykorozyjnymi. Odświeżeniu zostaną poddane również kamienne podpory, a drewniany pokład zostanie wymieniony na nowy.

W związku z realizowaną przebudową, ul. Sportowa zyska nową nawierzchnię oraz chodniki. Oprócz tego, zmodernizowane zostaną wszelkie instalacje przebiegające w ciągu drogi, w tym sieć wodno - kanalizacyjna i energetyczna. Pojawi się również nowe oświetlenie.

 

Resko24.pl

 

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x