Pin It

Wszyscy bawią się wspaniale jak to zwykle w karnawale.

Na zabawę przyszła też pora dla dzieci z Przedszkola Miejskiego im. Kubusia Puchatka w Resku.

W ostatnim dniu karnawału, odbył się wielki bal. Grała muzyka już od rana, a przedszkolaki zapraszały w świat bajkowy swoimi strojami. Batmani, wróżki, księżniczki, piraci. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Tańczyło razem chyba, ze sto par i każdy buzię roześmianą miał. A wyjątkowy ten czas umilała KLAUDYNKA, która zabrała wszystkich w podróż pociągiem, zwiedzając różne kraje, tańcząc ich narodowe tańce.

Nie zabrakło też ,,Kaczuch" i innych przebojów znanych dzieciom. Przygotowała również konkursy i zabawy. Dzieci świetnie się bawiły wspólnie ze swoimi paniami.

 

W czasie przerwy w swoich salach, mogły zaspokoić pragnienie i posilić się przygotowanym przez rodziców poczęstunkiem. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie pięknych balowych strojów. Karnawał już za rok...

I.Danielczyk, N.Jeżyk-Dziuba

Resko24.pl, Przedszkole Miejskie w Resku

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x