Pin It

Jak już kilkakrotnie informowaliśmy na ul. Kołobrzeskiej ruszyła przebudowa. W związku z tą inwestycja, od 13 lutego 2020 r. obowiązują objazdy w kierunku Modlimowa i Łabunia Małego.

Wiemy, że po ostatnich sygnałach zmotoryzowanych mieszkańców Policka, Łabunia Wielkiego i Łabunia Małego oraz naszej publikacji, problematyczne objazdy są już poprawiane. Utrudnienia związane z przebudową mają się zakończyć w czerwcu. 

Dzięki tej inwestycji, zyskamy łagodny łuk z zachowaniem dobrej widoczności. W miejscu wiaduktu powstanie kładka pieszo-rowerowa, a jej podpory będą szeroko rozstawione i na tyle wysokie, aby nie było problemów z bezpiecznym przejazdem.

Dzisiaj odwiedziliśmy plac budowy. Pozostałości po dawnym wiadukcie kolejowym zostały już całkowicie rozebrane. Nawet na tym etapie prac, już widać zarys nowego odcinka drogi. 

Resko24.pl

 

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

zbigniew ryngwelski
-4 # zbigniew ryngwelski 2020-03-09 11:15
Na logikę. Można było rozebrać tylko jedną podporę i uzyskać to samo. Dużo taniej i szybciej . koszty całości płaca i tak mieszkańcy. lUDZIE WSTAŃCIE Z KOLANl
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x