Pin It

Jak wynika z nieoficjalnych informacji szpital w Gryficach został zamknięty. Prawdopodobna przyczyna to przypadki koronawirusa wśród personelu medycznego.

Niestety nie udaje nam się skontaktować z rzecznikiem szpitala w Gryficach.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny z Gryfic zadecydował, że szpital pozostaje zamknięty z personelem i pacjentami przynajmniej do jutra. Oznacza to, że nie można wchodzić do gmachu szpitala, anie jego opuszczać. Przyjęcia pacjentów również nie są realizowane. Dalsze decyzje w tej sprawie mają podjąć służby sanitarno - epidemiologiczne PSSE Gryfice i WSSE Szczecin.

Czekamy na dalsze informacje.

 

Aktualizacja 01.04.2020 r., godz. 22.21

Komunikat szpitala w Gryficach:

Szanowni Państwo

SPZZOZ w Gryficach informuje, że decyzją PPIS w Gryficach - w związku z potwierdzonymi dwoma przypadkami zakażenia wirusem SARS-CoV-2 personelu medycznego - objęty kwarantanną został kompleks budynków: głównego, budynku tzw. 90 łóżkowego i przychodni szpitala w Gryficach.

Prowadzone jest dochodzenie epidemiologiczne w celu ustalenia bliskich kontaktów, również spoza środowiska szpitalnego.

Dalsze kroki będą podejmowane na bieżąco w oparciu o postępowanie służb sanitarno-epidemiologicznych.

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x