Pin It

Dziś, około godz. 16.40 doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. Kierujący rowerem, z impetem uderzył w naczepę samochodu ciężarowego. Do zdarzenia zadysponowano śmigłowiec LPR.

Jak się okazało, poszkodowany w wypadku to ratownik medyczny, który dyżuruje m.in. w podstacji w Resku. W profilu społecznościowym Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie czytamy, że ratownik doznał urazu kręgosłupa, szczęki i klatki piersiowej. Został zabezpieczony przez swoich kolegów po fachu z filii WSPR w Resku i przekazany zespołowi LPR w celu jak najszybszego przetransportowania do szpitala.

Dzisiejsze zdarzenie potwierdza mł asp. Katarzyna Krzyżaniak, oficer prasowy KPP w Łobzie:

- Około godz. 16.40, na drodze Resko - Piaski, 42 - letni rowerzysta, z niewiadomych przyczyn uderzył w naczepę pojazdu ciężarowego. Kierujący rowerem był trzeźwy, policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

Jak relacjonują świadkowie zdarzenia, rowerzysta był przytomny.

Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Gryficach. Na miejscu interweniowały zastępy straży pożarnej z JRG Łobez oraz OSP Resko, ZRM Resko oraz Ratownik 11 - zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x