Pin It

Kolejne instytucje dołączają do akcji Gaszyn challenge. Tym razem pompki robili Burmistrz Reska z pracownikami Urzędu Miejskiego w Resku oraz radnymi Rady Miejskiej w Resku.

Gaszyn Challenge okazał się takim sukcesem, że teraz może pomóc innym chorym dzieciom. Akcja polega na wykonaniu 10 pompek i wpłacie, co najmniej 5 zł na rzecz leczenia chorych na SMA dzieci.

Burmistrz Reska wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Resku oraz radnymi Rady Miejskiej w Resku podjęli wyzwanie rzucone przez Komisariat Policji w Resku i dołączyli do akcji, która w błyskawicznym tempie objęła już całą Polskę.

Urzędnicy oraz radni z Burmistrzem Reska Arkadiuszem Czerwińskim „pomopowali” na rzecz chorej na SMA dziewczynki, małej Zuzi cierpiącej na najcięższą postać rdzeniowego zaniku mięśni.

 

Zadanie zostało wykonane i są kolejne nominacje: Nadleśnictwo w Resku, Ikea Industry Sp. z o.o. Oddział w Resku oraz Starostwo Powiatowe w Łobzie.

Relacja filmowa:

Resko24.pl/Urząd Miejski w Resku

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x