Pin It

W niedzielę 2 sierpnia, na terenie Stowarzyszenia MONAR - Schronisko dla Osób Bezdomnych w Łagiewnikach, gm. Resko, miało dojść do użycia noża wobec jednego z podopiecznych placówki.

Do zdarzenia miało dojść nad ranem, na miejscu interweniował Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o 7 rano, że na terenie ośrodka w Łagiewnikach doszło do zdarzenia z użyciem noża. Sprawę nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Szczecinie, w związku z tym nie udzielamy szczegółowych informacji - powiedziała mł. asp. Katarzyna Krzyżaniak, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łobzie.

W tej chwili zbieramy kolejne informacje dotyczące tego zdarzenia, czekamy na oświadczenie Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

 

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x