Pin It

Jak wcześniej informowaliśmy, w niedzielę 2 sierpnia br., na terenie Stowarzyszenia MONAR - Schronisko dla Osób Bezdomnych w Łagiewnikach, gm. Resko, miało dojść do użycia noża wobec jednego z podopiecznych placówki. Dziś w tej sprawie otrzymaliśmy oświadczenie z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

- Obecnie prowadzimy postępowanie w kierunku przestępstwa, usiłowania zabójstwa. Jeden mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

 

W sprawie trwają dalsze czynności dowodowe. Sprawa będzie wyjaśniana wielowątkowo i na chwilę obecną możemy udzielić tyle informacji - powiedziała prokurator Ewa Obarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x