Pin It

Dziś około godz. 15, kierujący osobowym Seatem w czasie wyprzedzania, stracił panowanie nad swoim pojazdem. W wyniku niefortunnego manewru, zjechał do przydrożnego rowu, a później dachował. Na miejscu interweniowały służby ratownicze.

Jak wynika z relacji świadków zdarzenia, kierowca Seata Toledo wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Jechał od strony Reska w kierunku Płotów, do zdarzenia doszło w miejscowości Czarne. Zniszczenia auta są bardzo duże, szczęśliwie kierowca nie doznał żadnych poważnych obrażeń ciała.

Na miejscu interweniowały służby ratownicze: policja, zastępy straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego.

Aktualizacja 06.10.2020r.

- Jak nas poinformowała asp. Agnieszka Podgórska - p.o. Oficera Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Gryficach, kierujący samochodem osobowym marki Seat Toledo, nie wyprzedzał w miejscu niedozwolonym, tylko "ratując się" był zmuszony zjechać z drogi, aby uniknąć czołowego zderzenia z nadjeżdżającymi z naprzeciwka dwoma pojazdami. Jeden z tych pojazdów wykonywał nieprawidłowy manewr wyprzedzania w miejscu niedozwolonym.

 

 

Resko24.pl/ fot. Ł.O.

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x