Pin It

Dziś na drodze wojewódzkiej nr 152, nieopodal miejscowości Starogard, kierujący osobowym Fordem uderzył w drzewo. Kierowca i pasażerka pojazdu zostali przetransportowani do szpitali w Drawsku Pomorskim i w Szczecinie.

- O godz. 11:45 na drodze Resko-Starogard, 22- letni kierujący samochodem osobowym marki Ford nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w drzewo. Kierujący pojazdem został zabrany przez pogotowie LPR a pasażerka z ogólnymi obrażeniami ciała karetką pogotowia do Szpitala. Z uwagi na obrażenia kierującego samochodem, nie było możliwości ustalić na miejscu czy kierujący, w chwili zdarzenia był trzeźwy - informuje mł asp. Katarzyna Krzyżaniak, oficer prasowy KPP Łobez.

Jak nam się udało ustalić na miejscu zdarzenia, poszkodowani byli przytomni. Pasażerka pojazdu została przewieziona do szpitala w Drawsku Pomorskim, kierowca śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Szczecinie.

W akcji ratowniczej uczestniczyły dwa zastępy straży pożarnej z JRG Łobez, dwa zastępy OSP Resko, zespoły ratownictwa medycznego z Reska i Łobza, policja oraz Ratownik 11 - śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

Nagranie Czytelnika Resko24.pl:

Resko24.pl 

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x