Pin It

Regionalny System Ostrzegania (RSO), rozesłał komunikat o występowaniu silnych porywów wiatru w woj. zachodniopomorskim. Ostrzeżenie dotyczy ościennych powiatów. Jednak na terenie naszej gminy już towarzyszy nam bardzo wietrzna, a co za tym idzie bardzo niebezpieczna pogoda.

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego przekazanego przez IMGW-PIB BMPM Zespół w Szczecinie, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie ostrzega przed wystąpieniem silnego wiatru na terenie 8 powiatów.

Przewiduje się od godz. 16:00 dnia 19.11.2020 r. do godz. 05:00 dnia 20.11.2020 r. wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 80 km/h z zachodu.

Dotyczy powiatów: białogardzki, gryficki, kamieński, kołobrzeski, Koszalin, koszaliński, sławieński i Świnoujście.

Stopień zagrożenia – 1 w skali 3-stopniowej.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Resko24.pl/RSO, fot. archiwum

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x