Pin It

Dziś, około godz. 12 zaalarmowano zastępy Straży Pożarnej i skierowano do Domu Pomocy Społecznej w Resku. Jak się okazało na miejscu, to był fałszywy alarm.

- Dokładnie o godz. 12.17 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Łobzie, wpłynęło zgłoszenie z systemu powiadamiania p.poż z Domu Pomocy Społecznej w Resku.

W miejsce zdarzenia natychmiast skierowano 2 zastępy Straży Pożarnej z OSP Resko. Szybko ustalono że, alarm był fałszywy i nie występowało tam żadne zagrożenie.

 

Obecnie w DPS Resko prowadzone są prace remontowe. Jest bardzo prawdopodobne, że zapylenie które tam wystąpiło, uruchomiło instalację alarmową - poinformował nas mł. kpt. mgr inż. Grzegorz Paluch, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łobzie.

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x