Pin It

Gmina Resko będzie świadczyła pomoc osobom, które są zarejestrowane na konkretny termin szczepienia, a nie będą miały możliwości dotarcia do punktu szczepień przeciw COVID-19.

Od dnia 15 stycznia 2021r. do Urzędu Miejskiego w Resku można zadzwonić w sprawie transportu do punktu szczepień przeciw COVID-19 pod numer telefonu: 531 716 259.

Pod wskazany numer telefonu można dzwonić: od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 15:00.

Z tej formy pomocy mogą skorzystać:

  • osoby niepełnosprawne, tj. posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami;
  • osoby mające obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego od miejsca zamieszkania punktu szczepień.

Resko24.pl/Urząd Miejski w Resku

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x