Pin It

Balony, konfetti, bibuła i małe co nieco. To wszystko przyda się na bal karnawałowy. Ale bal nie odbędzie się bez udziału przedszkolaków!

To ich energia,odrobina szaleństwa podczas zabawy sprawiły , że tegoroczny karnawał pod hasłem,, Bal u Kopciuszka "zostanie w pamięci na długo.

Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek - można było spotkać wróżki, Spidermana, Batmana, Elzę, czarownice.Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, a kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem,, puszczały balową salę ".

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

K.K.

 

Resko24.pl/Przedszkole Miejskie w Resku

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x